До уваги абітурієнтів: перенесення дати консультації до ЗНО!

У зв’язку з проведенням 24 та 31 березня 2018 року пробного тестування, консультації з математики для підготовки до ЗНО переносяться на 25 березня та 1 квітня 2018 року відповідно.

Вітаємо Віту Ляшенко з вдалим виступом на Всеукраїнській олімпіаді з фізики!

13-14 березня в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з фізики для студентів педагогічних спеціальностей, у якому взяли участь наші студентки Віта Ляшенко (2 курс) та Тетяна Кулик (4 курс).

Віта Ляшенко показала добрий результат, зайнявши загальне шосте місце. Вітаємо, Віто, бажаємо не зупинятися на досягнутому!

На території інституту значно розширилася зона вільного доступу до WiFi

В інституті послідовно реалізується політика лібералізації щодо доступу студентів та викладачів до інтернету. Відтепер додатковий вільний WiFi-доступ, без пароля та набридливої реклами,  забезпечується кафедрою інформаційних технологій і аналізу даних (аудиторія 101). Зона вільного доступу охоплює суміжні аудиторії, а також коридори лівого крила головного корпусу та центральні сходи.

Зона WiFi на третьому поверсі в районі дирекції інституту тепер працює у двох режимах, один з яких – безпарольний вільний доступ до інтернету.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науковій конференції

Чергова, XIII Всеукраїнська студентська наукова конференція «Перспективи розвитку точних наук, економіки та методики їх викладання» відбудеться 26-27 квітня 2018 року у Ніжині на базі нашого Інституту. Детальна інформація – на сторінці конференції нашого сайту (у розділі Наука -> Конференції). Запрошуємо до участі студентів та старшокласників!

Екскурсія до музею «Поштова станція»

Перший день весни запам’ятається студентам-математикам Навчально-наукового інституту відвідуванням музею «Поштова станція» Ніжина.

Це єдиний в Україні комплексXVIII ст., який зберігся до наших днів майже повністю.Студенти оглянули експонати, які знайомлять з історією розвитку кінної пошти від часів гінців Київської Русі до поштових кур’єрських екіпажів кінця XIX ст. У одному з флігелів поштового двору відтворено кімнату станційного наглядача та кімнату очікування для транзитних пасажирів. Експонуються речі, фото та картини видатного українського художника-баталіста Миколи Семеновича Самокиша, який у 1860 році народився в родині поштаря Московсько-Київського тракту, що мешкав у Ніжинській поштовій конторі. Поза увагою молоді не залишилася і експозиція листівок, яка розкриває «мову марок».

Екскурсія в студентів викликала позитивні емоції, які й лягли в основу побажань  у «Книзі відгуків».

Розпочалися безкоштовні консультації до ЗНО з математики

24 лютого 2018 року в Інституті точних наук і економіки відбувся День відкритих дверей і розпочалися безкоштовні консультації з підготовки до ЗНО з математики.

Майбутні абітурієнти відвідали наш інститут, щоб з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії, поспілкуватися з керівництвом та викладачами і отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, які є в інституті, можливостей працевлаштування для випускників наших освітніх програм. Майбутні студенти дізналися, які переваги вони отримають, навчаючись в Інституті, наскільки якісною буде їх підготовка.

Школярі відвідали аудиторії, комп’ютерні класи із сучасною технікою, познайомилися з функціональними можливостями 3D-принтера та спостерігали його у дії.

Після Дня відкритих дверей розпочалися безкоштовні консультації з математики для підготовки до ЗНО.

Наступна консультація відбудеться 10 березня. Тема: Елементарні функції та їх властивості. Алгебраїчні рівняння та нерівності. Універсальний метод розв’язування нерівностей. Початок – о 10.00 в аудиторії 301 головного (нового) корпусу університету.
Розклад всіх консультацій (з темами) розміщено на нашому сайті у розділі «Всупникам»

Інтерв’ю директора Інституту Юрія Ковальчука

В кінці лютого 2018 року директор Інституту Юрій Ковальчук дав інтерв’ю прес-службі університету. Приводом для інтерв’ю стала реорганізація фізико-математичного факультету Ніжинського університету в Навчально-науковий інститут точних наук і економіки і пов’язані з цією історичною для Ніжинської вищої школи подією питання. Йшлося також про виклики, перед якими опинилися світова освіта у 21 столітті, та про те, як наш Інститут на них відповідповідає.

На фото – виступ Юрія Ковальчука щодо нової Концепції розвитку педагогічної освіти на розширеному засіданні Колегії МОН України 26 січня 2018 року.

Завершила роботу експертна комісія з акредитації бакалаврської програми з математики

З 26 по 28 лютого в Інституті працювала експертна комісія з акредитації напряму підготовки бакалаврів Математика*, (нині це спеціальність Середня освіта (Математика)) у складі:

  • Авраменко Ольга Валентинівна – завідувач кафедри прикладної математики, статистики та економіки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор фізико-математичних наук, професор, голова комісії;
  • Кадубовський Олександр Анатолійович – заступник декана фізико-математичного факультету ДВНЗ “Донбаський державний педагогічний університет”, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

З текстом висновків комісії, які є загалом позитивними, можна ознайомитися на сайті Центру забезпечення якості освіти, акредитації та ліцензування освітньої діяльності нашого університету.

Дякуємо Ользі Валентинівні та Олександру Анатолійовичу за сумлінну працю, за цінні поради, за те, що охоче ділилися досвідом організації освітнього процесу у їх університетах, за ідеї та готовність до налагодження більш тісної співпраці між нашими університетами!