Середня освіта (Інформатика)

Сьогодні інформатика та комп’ютерна техніка, проникаючи в численні сфери людської діяльності, поступово стають невід’ємною частиною практично всіх професій, міцно входять в наш побут і культуру.

Саме тому знання інформатики, вміння використовувати комп’ютер абсолютно необхідні кожній освіченій людині в сучасному інформаційному суспільстві.

Це свідчить про зростання актуальності професії вчителя інформатики, підготовка до якої здійснюється за спеціальністю Середня освіта (Інформатика).

Вчитель інформатики відкриває учням захоплюючий світ інформації та інформаційних технологій, допомагає учням навчитися працювати з комп’ютером, усвідомити можливості його використання, визначити роль комп’ютерів та інформаційних технологій в нашому житті, зрозуміти як можна використовувати інформаційні технології у процесі дослідження і пізнання оточуючого світу.

Вчитель – це фахівець, діяльність якого спрямована на навчання та виховання майбутніх поколінь. Він вміє не просто розповісти певні відомості, а донести їх до слухача таким чином, щоб учень запам’ятав, зрозумів і навчився використовувати у житті.

Дізнайтеся більше про:

Перспективи працевлаштування

Зміст освітньої програми

Інформація для участі у конкурсі