Тиждень “У світі математики”: математичний турнір

Відповідно до програми тижня «У світі математики» на фізико-математичному факультеті 19 квітня 2016 року було проведено МАТЕМАТИЧНИЙ ТУРНІР КВВМ.  Захід проходив під девізом: «Математика – це єдиний досконалий метод водити самого себе за ніс (А. Ейнштейн)».

Турнір відбувався між командами «Аплікати» (капітан – Мисоковець Святослав, студент групи І-21), «Нащадки Пеано» (капітан – Трухан Дарья, студентка групи МІ-41) та «Пі» (капітан – Кривущенко Яна, студентка групи МІ-31). Учасниками турніру були студенти I–IV курсів фізико-математичного факультету.

Журі турніру,  «РАДА НАЙМУДРІШИХ»: Ковальчук Ю.О. – декан фізико-математичного факультету; Тарасенко О.В. – зав. кафедри вищої математики, доцент; Мельничук Л.Ю. – зав. кафедри фізики, доцент; Шевчук О.Г. – старший викладач кафедри фізики, заслужений вчитель України; Зуб Т.М. – студентка групи МІ-51; Науменко Н.А. – студентка групи  МФ-51.

Відповідальні за проведення турніру: Бойко Л.М. – викладач кафедри вищої математики, Чорненька О.В. – доцент кафедри вищої математики, Обруч А. – студентка групи М-11.

Змагання розпочалося з привітання. Кожна команда мала свій девіз та емблему.  Всі учасники відповідально та творчо поставились до представлення своїх команд. Варто відзначити, що особливо яскравим, оригінальним та дружнім привітання було у команд «Пі» та «Нащадки Пеано».

Турнір проходив у шість турів. За підсумками різниця між загальними середніми балами кожної з команд не перевищила трьох балів. Відповідно до правил проведення турніру «перемогла дружба», проте було відмічено найкращого доповідача – Гусак Анастасію, студентку групи МЕ-41, найкращого опонента – Мисоковця Святослава, студента групи І-21, найкращого рецензента – Какало Олену, студентку групи МІ-31.

ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ТВОРЧІСТЬ, КРЕАТИВНІСТЬ!