Тиждень «У світі математики»: конкурс стінгазет

18 квітня в рамках Тижня “У світі математики” відбувся конкурс математичної преси – стінних математичних газет, як одного із найбільш ефективних масових популяризаторів математичних знань серед учнів та студентів. Конкурс відбувся у відповідності із попередньо розробленими вимогами і кожна газета не лише повноцінно розкривала тематику, але й містила ряд цікавих, історичних і «складних» задач, математичні софізми, задачі-жарти, головоломки, кросворди, ребуси та ін. Запропонований девіз конкурсу: «Точність, ясність, простота» знайшов своє відображення у стіннівках.
Варто відмітити, що на увагу заслуговують рубрики в одній із газет: «видатні жінки минулого» та «жінки-математики, випускниці нашого факультету». У підготовці до конкурсу студенти факультету виявили свою винахідливість у оформленні та поданні матеріалу, креативність, ерудованість.
Бажаємо їм подальших творчих здобутків!