В інституті пройшла чергова Всеукраїнська наукова студентська конференція

5 грудня у Навчально-науковому інституті точних наук і економіки відбулася XIV Всеукраїнська студентська наукова конференція «Перспективи розвитку точних наук, економіки та методики їх викладання».

На відкритті конференції з вітальним словом виступив директор ННІ точних наук і економіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Юрій Ковальчук, від гостей інституту – завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат фізико-математичних наук Оксана Литвин.

На пленарному засіданні були представлені доповіді студентів ННІ точних наук і економіки. Всі присутні прослухали корисну та цікаву  інформацію про твердотільне 3D-моделювання, магнітні властивості електросталі, розробку додатку «Розклад для студента», дослідження TALIS.

В рамках роботи конференції працювали 4 основні секції за науковими напрямками:

• Математика (Голова: Тарасенко О.В. – канд. фіз.-мат. наук, доц. каф. математики та економіки);
  • Фізика та методика її викладання (Голова: Мельничук Л.Ю. – канд. фіз-мат. наук, доцент кафедри фізики);
  • Інформатика та освітні вимірювання (Голова: Лисенко І. М. – канд. фіз-мат. наук, доц. каф. інформаційних технологій та аналізу даних;
  • Економіка (Голова: Городецька М. О. – канд. економ. наук, доц. каф. математики та економіки).