Новини

(новини)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse at lectus ornare mauris malesuada luctus eget ut nibh. Ut sed lacinia lectus, id accumsan dolor. Aliquam accumsan ipsum malesuada, blandit dui vulputate, cursus tortor. In fringilla sit amet elit ut dignissim. Aenean mattis dignissim quam in lacinia. Suspendisse eget sem luctus, venenatis libero ut, pellentesque nunc. Praesent lobortis neque mi, vel sagittis metus porta non. Nullam non lobortis nunc, a ultricies erat. Quisque tincidunt imperdiet purus, at cursus tellus vulputate vel. Vestibulum imperdiet nunc eget ex volutpat, a cursus augue scelerisque. Nunc facilisis nibh at tempus auctor.

In vel pharetra dui. Vivamus vehicula tortor ac velit maximus, a rhoncus nisi dapibus. Mauris egestas felis bibendum vestibulum ultrices. Quisque vitae est venenatis, dignissim ex sit amet, sagittis est. Phasellus eu purus ipsum. Cras ultricies erat id urna tempus, et consequat orci suscipit. Vivamus commodo tempus nisi sed porta. Aliquam viverra, tortor et finibus blandit, nulla libero lacinia ligula, cursus dignissim nisl leo ut lectus. Donec et purus vitae elit scelerisque vehicula vel ac tortor. Fusce tempus augue ipsum, sollicitudin accumsan ex tempor id.

Recent Posts

Координаційна зустріч і стажування учасників проекту Еразмус+ у Каунасі

На початку березня в університеті Вітовта Великого литовського міста Каунас відбулися остання координаційна зустріч та стажування учасників міжнародного проекту «Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» за програмою Європейського Союзу Еразмус+. Зібралися представники всіх університетів, які беруть участь у проекті – трьох українських, двох – з Марокко, ще двох – з Тунісу, а також університетів-учасників з країн Європейського Союзу – Литви, Греції та Угорщини.

Наш університет представляли двоє викладачів Інституту точних наук і економіки – координатор проекту доцент Тетяна Лісова та директор інституту Юрій Ковальчук.

Під час зустрічі, зокрема, розглядалися результати виконання партнерами завдань пректу, а також звіти лідерів спільних “робочих пакетів”. Наш університет відповідає в проекті за пакет “Електронні ресурси”, Під час звітного періоду в рамках завдань цього пакету нами були проаналізовані та оцінені створені партнерами онлайн-курси для магістерських програм за тематикою гендерних студій, з використанням спеціально створеного для цього електронного засобу оцінювання. На зустрічі в Каунасі наші оцінки та оцінки європейських партнерів були обговорені і лягли в основу для прийняття рішень щодо подальшого вдосконалення змісту онлайн-курсів та їх технологічної якості.

Інформацію про проект GeSt та результати його діяльності можна знайти на сайті проекту,  а також у мережах Facebook та LinkedIn.

 

  1. Запрошуємо на безкоштовні консультації до ЗНО з математики! Коментарі Вимкнено до Запрошуємо на безкоштовні консультації до ЗНО з математики!
  2. Вітаємо наших чемпіонок! 1 Reply
  3. Вітаємо Павла Голінка, Містера НДУ-2019! Коментарі Вимкнено до Вітаємо Павла Голінка, Містера НДУ-2019!
  4. В інституті пройшла чергова Всеукраїнська наукова студентська конференція Коментарі Вимкнено до В інституті пройшла чергова Всеукраїнська наукова студентська конференція
  5. Акредитація магістерських освітніх програм в інституті Коментарі Вимкнено до Акредитація магістерських освітніх програм в інституті
  6. Запрошуємо студентів до участі у XIV Всеукраїнській конференції! Коментарі Вимкнено до Запрошуємо студентів до участі у XIV Всеукраїнській конференції!
  7. Практичні поради вступникам на бакалаврат Коментарі Вимкнено до Практичні поради вступникам на бакалаврат
  8. Викладачі Інституту стажувалися в Греції Коментарі Вимкнено до Викладачі Інституту стажувалися в Греції
  9. Вітаємо наших випускників! Коментарі Вимкнено до Вітаємо наших випускників!